15 Mart 2023 Çarşamba

Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğümüz tarafından yenilenen Murat Taksi’yi ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Ulaşım ve üstyapı imalatlarıyla 2022 yılında şehrimizde önemli yatırımlar yapan Kütahya Belediyemiz, 2023 yılında da çalışmalarına devam ediyor. Kütahya Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğümüz, şehrimizde bulunan taksi duraklarını elden geçiriyor. Zafer Meydanı’nda bulunan ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğümüz tarafından tamamen yenilenen Murat Taksi, hemşehrilerimize daha konforlu ve kaliteli hizmet verecek.

Taksi durağını ziyaret eden Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, “Şehrimize kazandırdığımız Zafer Meydanı’mıza yakışır taksi duraklarımızdan Murat Taksi’mizi ziyarete geldik. Birlik Taksi ve Kent Taksi duraklarımızı dokuya uygun şekilde yeniledik. Kendilerine hayırlı olsun ziyareti için buradayız. Rabbim sağlıkla ve sıhhatle kullanmayı nasip eylesin. Şehrimize ve şehrimizin güzel taksici esnafına yakışan bir durak oldu. İnşallah diğerlerini de sırayla aynı şekilde yenilemeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Taksici esnafı da destekleri ve emekleri için Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’a teşekkürlerini iletti.

Ziyarette Başkanımız Işık’a; Belediye Başkan Yardımcımız Abdullah Damcı, MHP Kütahya Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy ve Ulaştırma Müdürümüz Lütfullah Kutlu da eşlik etti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 705