14 Mart 2023 Salı

Afet bölgesinden şehrimize gelen vatandaşlarımızın her türlü ihtiyacını karşılayan Hilal Market, yaklaşık 5 bin depremzedeye ulaşarak yaraların bir nebze olsun sarılmasına katkıda bulundu.

Hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle Türkiye’ye örnek olan ve bu alanda birçok ödüle layık görülen Kütahya Belediyemiz, Kahramanmaraş merkezli yaşanan deprem felaketi sonrası uygulamaya koyduğu Hilal Market ile depremzedelerimizin yaralarının sarılmasına katkıda bulunuyor. Birçok ilimizde yıkıma neden olan depremler sonrasında Kütahya Belediyemiz, hem afet bölgesi için hem de şehrimizdeki depremzedelerin ihtiyaçlarının karşılanması için desteğini sürdürüyor. Kütahya Belediyesi Ana Hizmet Binamızın giriş katında Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğümüz bünyesinde hizmet veren Hilal Market, giyimden hijyen malzemesine, çocuk ve bebek ürünlerinden gıdaya kadar birçok kalemde depremzede vatandaşlarımız için çalışıyor. Kütahya Valiliği Açık Kapı Şube Müdürlüğü’ne kayıt yaptıran ve Hilal Market’e gelen depremzedelerimiz, yardımlarla oluşturulan marketten yaş gruplarına ve bedenlere göre sıralanan kıyafetlerden, hijyen malzemelerinden, gıdadan, bebek ve çocuk ürünlerinden ihtiyacına göre alabiliyor.

Bugüne kadar yaklaşık 5 bin depremzedeye ulaşan Hilal Market, Kütahya Belediyesi Ana Hizmet Binamızın giriş katında hafta içi her gün mesai saatleri arasında afet bölgesinden şehrimize gelen vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam edecek.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 488