9 Mart 2023 Perşembe

Kütahya Belediyemiz, Şehzadeler Parkı içerisinde bulunan ve 2 bin metrekarelik alana sahip serada kendi çiçek üretimini yapıyor. Kütahya Belediyemiz bünyesinde kurulan serada yetişen çiçekler şehrimizi süslüyor.

Kütahya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz, Şehzadeler Parkı içerisinde bulunan ve Belediyemize ait olan 2 bin metrekarelik alana sahip serada çiçek üretimine devam ediyor. Kütahya genelinde bulunan park, bahçe, refüj ve kaldırımlara yaz mevsimi gelmeden ekilmek üzere hazırlanan çiçekler, ekiplerimiz tarafından özenle ve titizlikle yetiştiriliyor. Şehrimizi estetik bir görünüme kavuşturmak ve daha yeşil bir kent oluşturmak için projeler üreten Kütahya Belediyemiz, hem ihtiyaç duyduğu çiçek ve bitkileri satın almak yerine kendi üretiyor hem de Kütahya’mızın güzelliğine güzellik katıyor.

Yetiştirilen çiçek ve bitkiler, Kütahya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından park, bahçe, refüj ve kaldırımlara planlanan program dahilinde ekilecek.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 658