23 Şubat 2023 Perşembe

MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş ve Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Esin Güral Argat ile yönetimini ziyaret etti.

MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık ve beraberindeki heyet, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Esin Güral Argat ile yönetim kurulu üyelerini KUTSO binasında ziyaret etti. Yapılan ziyarette, Kahramanmaraş merkezli yaşanan deprem felaketiyle ilgili yapılan ve önümüzdeki süreçte yapılması gerekenlerle ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Esin Güral Argat, ziyaret için MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık ve beraberindeki heyete teşekkürlerini iletti.

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Esin Güral Argat’ın ev sahipliğinde gerçekleşen görüşmeye; MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç, Ülkü Ocakları Kütahya İl Başkanı İlker Bükni, MHP Kütahya Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy ve MHP KAÇEP’ten Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Hülya Öztürk de katıldı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 470