20 Şubat 2023 Pazartesi

Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, deprem felaketinin en fazla yıkıma neden olduğu illerimizden biri olan Hatay’ı ve Osmaniye’yi ziyaret ederek vatandaşlarımızın acılarına ortak oldu.

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve bölgedeki birçok ilimizde yıkıma neden olan depremler sonrasında Kütahya Belediyemiz, vatandaşlarımızın yaralarını sarmak için yardım malzemeleri, iş makineleri, personel, makine ve teçhizat desteği sağlamaya devam ediyor. Deprem bölgesiyle sürekli koordinasyon halinde olan Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, beraberindeki heyet ile birlikte deprem felaketinin en fazla yıkıma neden olduğu illerimizden biri olan Hatay’a ve Osmaniye’ye giderek hem vatandaşlarımızın acılarına ortak oldu hem de bölgede görev yapan ekiplerimize ziyarette bulundu.

Depremden etkilenen vatandaşlarımızın talep ve ihtiyaçlarını birebir dinleyen Başkanımız Işık, yemek ikram ettiği depremzedelerin sofrasına misafir oldu. Deprem bölgesinde ekibiyle birlikte incelemelerde bulunan Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, sahada çalışan ekiplerden ve yetkililerden son durum hakkında bilgiler aldı.

“Yüzyılın Felaketi” olarak adlandırılan afette hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dileyen Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya Belediyesi olarak bugüne kadar ellerinden gelen desteği verdiklerini bugünden sonra da vermeye devam edeceklerini söyleyerek aziz Milletimize geçmiş olsun dileklerini bir kez daha iletti.

Başkanımıza ziyaretleri sırasında Belediye Başkan Yardımcılarımız Murat Arık ve Ertuğrul Cevahir, MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç, Ülkü Ocakları Kütahya İl Başkanı İlker Bükni, MHP Kütahya Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy, Belediye Kütahyaspor Kulüp Başkanı Erdoğan Çolak, Zabıta Müdürü Alpaslan Tutar, Fen İşleri Müdürü Osman Ortaçlı, Temizlik İşleri Müdürü Ramazan Karakaya, Su ve Kanalizasyon Müdürü Serhat Muştuer, Yapı Kontrol Müdürü Memiş Özüş ve 16 kişiden oluşan farklı birimlerde görevli personelimiz eşlik etti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 829