15 Şubat 2023 Çarşamba

Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Mandal, şehrimize gelen depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılamak için hazırladıkları erzak kolilerini Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’a teslim etti.

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve bölgedeki birçok ilimizde yıkıma neden olan depremler sonrasında tüm Türkiye’de olduğu gibi şehrimizde de vatandaşlarımız, dernekler, kurum ve kuruluşlar ellerinden gelen imkânlar doğrultusunda yardımda bulunmaya devam ediyor. Kütahya Muhtarlar Derneği ve yönetim kurulu üyeleri, şehrimize gelen depremzedeler için hazırladıkları erzak kolilerini Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’a teslim etti.

Kütahyalı hemşehrilerimizin duyarlılığı için teşekkürlerini ileten Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, “Muhtarlar Derneğimizin bu katkısının çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Buna vesile olan tüm vatandaşlarımıza ve dernek yönetim kurulumuza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Allah hayırlarını kabul etsin. En iyi şekilde, layık olduğu biçimde emanet ait olduğu yere teslim edilecektir. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da gelen her türlü yardım malzemesini depremzedelerimize, ihtiyacı olan vatandaşlarımıza teslim ediyoruz. Bir kez daha yardımlarını esirgemeyen tüm Kütahyalı hemşehrilerime bu vesileyle teşekkür ediyorum. Allah hayırlarını kabul eylesin. Rabbim bir daha bu tür felaketleri milletimize ve insanlık alemine yaşatmasın” ifadelerini kullandı.

Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Mandal, “Kütahya Muhtarlar Derneği olarak muhtarlarımızın katkılarıyla bir kampanya başlattık. Bu kampanyadan elde ettiğimiz parayla gıda kolisi yardımı yapmak istedik. Deprem bölgesinden ilimize gelen depremzedeler için 105 koli hazırladık, Başkanımıza teslim ettik” dedi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 533