14 Şubat 2023 Salı

Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya Belediyesi Misafirhanesi ve Ilıca’daki Harlek Otel’de misafir edilen depremzedelerimizi ziyaret etti.

Kahramanmaraş'ta 6 Şubat'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin ardından Kütahya Belediyemiz tüm imkânlarıyla seferber oldu. Vatandaşlarımızın yaralarını sarmak için yardım malzemeleri, iş makineleri, personel, makine ve teçhizat desteğini sürdüren Kütahya Belediyemiz, afet bölgesinden gelen depremzedelerimizi de misafir ediyor. Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, MHP Kütahya Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy ile birlikte deprem bölgesinden tahliye edilerek getirilen depremzedelerimizi, Kütahya Belediyesi Misafirhanesi ve Ilıca’daki Harlek Otel’de ziyaret etti. Depremzedelerimizle tek tek ilgilenen Başkanımız Işık, ellerinden gelen her türlü desteği verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini söyledi. Depremzedelerimizin talep ve ihtiyaçlarını dinleyen Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, “Tüm ihtiyaçlarınız burada karşılanacak. Rabbim böyle kötü günleri milletimize bir daha yaşatmasın. Hep beraber bu kötü günleri aşacağız” diyerek tekrar geçmiş olsun dileklerini iletti.

Ziyarette, Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’a MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç da eşlik etti. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 560