7 Şubat 2023 Salı

Depremden etkilenen vatandaşlarımız için dün gece Kütahya Belediyemizin gönderdiği 3 tırın ardından bu sabah itibariyle 2 tır daha yardım malzemesi, Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık tarafından uğurlanarak deprem bölgesine gönderildi.

Kahramanmraş merkezli meydana gelen ve ülkemizi yasa boğan depremler sonrası tek yürek olan Kütahyalı hemşehrilerimizin, Kütahya Belediyemizin düzenlemiş olduğu kampanyaya teslim ettikleri yardım malzemeleri yerlerine ulaşmaya devam ediyor. Büyük bir seferberlik örneği gösteren hemşehrilerimizin Kütahya Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğümüze teslim ettiği yardım malzemeleri tek tek kontrol edilip sınıflandırılıyor. Sınıflandırılan malzemeler özenle paketlenip deprem bölgesine gönderilmek üzere tırlara yükleniyor.

Dualarla gönderilen tırların uğurlama töreninde konuşan Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, toplamda 5 tır dolusu yardım malzemesini bizlere ulaştıran ve büyük bir seferberlik örneği gösteren Kütahyalı hemşehrilerimize teşekkür etti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 590