1 Şubat 2023 Çarşamba

Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’ın hayata koyduğu Akıllı Şehir Projeleri ile birçok belediye hizmeti vatandaşlarımızın ayağına kadar gidiyor.

Günümüzün teknolojik gelişmelerinden en iyi şekilde yararlanan ve gündelik yaşantımıza bu gelişmeleri uygulayarak Akıllı Şehir Projeleri ile Türkiye’de 1. sırada yer alan Kütahya Belediyesi, Mobil Vezne aracı ile hizmeti vatandaşımızın ayağına kadar götürüyor.

İki adet Mobil Vezne araçlarımızla vatandaşlarımız su yüklemeden çevre temizlik vergisine, emlak vergisinden reklam ve ilan beyannamesine kadar belediye veznelerinden ödeme yapılan her türlü ödemeyi Mobil Vezne araçlarımızdan da yapabiliyor.

Belediye Hizmet Binasına gelmeden mahallelerinde her türlü ödemelerini yapabilen vatandaşlarımız yapılan uygulamanın kendileri için büyük kolaylık olduğunu ifade ederek, Başkanımız Işık ve ekibine teşekkür ettiler.
Mobil Vezne araçlarımızın hangi gün hangi mahallede hizmet verdiğini belediyemizin resmi internet sitesinde https://www.kutahya.bel.tr/mobilvezne.asp sayfasına girerek öğrenebiliyorlar.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 465