17 Ocak 2023 Salı

Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Şehir Hastanesi bölgesinde Kütahya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizin başlattığı yeni yol açımı çalışmalarını yerinde inceledi.

Ulaşım ve üst yapı imalatlarıyla 2022 yılında rekor kıran Kütahya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, kullanıma açıldığında büyük bir yoğunluğun oluşacağı Şehir Hastanesi bölgesindeki yatırımlarını sürdürüyor. Daha önce Şehir Hastanesi ile Millet Bahçesi arasına yol açan ve hastanenin önündeki Eken Paşa Caddesi’nin genişliğini 30 metreye çıkararak asfaltlayan ekiplerimiz, şimdi de hastanenin güneyinde kalan bölgede Şair Ali Pesendi Caddesi’ne paralel yeni bir yol açıyor.

Bölgede yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, şehrimizin geleceğini düşündüklerini ve çalışmaların bu yönde ilerlediğini söyledi. 2023 yılında yatırımların tüm hızıyla devam edeceğini belirten Başkanımız Işık, yeni yolun açılmasıyla hemşehrilerimizin Şehir Hastanesi’ne ulaşımda yeni bir alternatife kavuşmuş olacağını ifade etti.

Kütahya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, planlanan program ve ihtiyaçlar dahilinde çalışmalarını sürdürecek.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 564