14 Ocak 2023 Cumartesi

Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, mahalle muhtarları ile Ilıca Harlek Termal Otel’de bir araya geldi. Başkanımız Işık, göreve geldiği süreçten günümüze kadar geçen süredeki çalışmaları ve önümüzdeki dönemde yapımına başlanacak projeler hakkında bilgiler verdi.

Mahalle muhtarlarının sorunlarını ve isteklerini her fırsatta dinleyen, taleplerini önemseyen, sorunlarını yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Ilıca Harlek Termal Otel’de tüm mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Toplantıda konuşan Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, 2023’ün Cumhuriyetimizin 100’üncü yılı olmasına dikkat çekerek, bu yılın her zamankinden daha fazla önemli olduğunu vurgulayarak, bu senenin proje senesi olduğunu büyük projelerinin tamamının bu sene içerisinde hizmete gireceğini vurguladı.

Toplantının başında tüm muhtarlara, 2023 yılı ile ilgili iyi dileklerini ileten Başkanımız Işık bu senenin hayırlı olmasını dileyerek 2022 yılında mahallerimize yapılan yatırımlardan tek tek bahsederek ortak bir uyum içerisinde çalışmanın büyük öneminden bahsetti.

Mahalle muhtarları söz alarak, mahalleleriyle ilgili istek ve önerilerini ilk ağızdan Başkanımız Işık’a aktaran muhtarlar, böyle bir organizasyona ev sahipliğinden dolayı Kütahya Belediyemize ve Başkanımıza teşekkürlerini ilettiler.

Etkinlikte, Kütahya Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Mandal, Başkanımız Işık’a göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkürlerini sunarak günün anısına hediye takdiminde bulundu.
Başkanımız Işık, toplantıda yapım ihalesi tamamlanan ve yapımına başlanan projelerle birlikte diğer projelerin durumları hakkında muhtarlara yaptığı sunum ile bilgiler verdi.

Toplantı programına; MHP Kütahya Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy, Belediye Başkan Yardımcılarımız Murat Arık ve Ertuğrul Cevahir katıldı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 631