6 Ocak 2023 Cuma

İklim Değişikliği, Sıfır Atık, Geri Dönüşüm ve Sürdürülebilirlik konularının görüşüldüğü değerlendirme toplantısı, Kütahya Belediye Başkan Yardımcımız Abdullah Damcı’nın başkanlığında Kütahya Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğümüzün ev sahipliğinde yapıldı.

Sanayi, kamu kurumları ve diğer paydaşlar tarafından İklim Değişikliği, Sıfır Atık, Geri Dönüşüm ve Sürdürülebilirlik konularında yerine getirilmesi gereken iş ve işlemlerin görüşülmesi ve değerlendirilmesi toplantısı, Kütahya Belediye Başkan Yardımcımız Abdullah Damcı’nın başkanlığında Kütahya Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğümüzün ev sahipliğinde yapıldı.

Toplantıya; İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğümüz, Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreterliği, Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliği, Kütahya Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü, Kütahya Ticaret İl Müdürlüğü, Kütahya Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü, Kütahya 1. OSB Müdürlüğü, Kütahya 2. OSB Müdürlüğü, Kütahya Seramik OSB Müdürlüğü ve Kütahya Altıntaş Zafer OSB Müdürlüğü temsilcileri katıldı.

Toplantıda İklim değişikliği konusunda kurumlar tarafından yapılan ya da yapılabilecek faaliyetler masaya yatırılarak önümüzdeki dönemde yapılması planlanan etkinlikler, alınabilecek önlemler, sürdürülebilirlik için birlikte yapılabilecek her türlü faaliyet için görüş alışverişinde bulunuldu.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 483