14 Aralık 2022 Çarşamba

Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Türk Haber Televizyonu’nda Güngör Avcıoğlu’nun hazırlayıp sunduğu Güzergâh programına konuk oldu.

Türk Haber Televizyonu’nda seyircisi ile buluşan Güngör Avcıoğlu’nun hazırlayıp sunduğu Güzergâh programına, Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık konuk olarak katıldı. Avcıoğlu’nun sorularını yanıtlayan Başkanımız Işık, tamamlanan ve devam eden projelerle ilgili izleyicileri bilgilendirdi. Göreve geldiğinden bu yana 130’u kendi projesi olmak üzere 200’den fazla projenin tamamlandığı ya da devam ettiğini belirten Başkanımız Işık, ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda yeni projeleri de hayata geçireceklerini söyledi. Zafer Meydanı, Darülkurra gibi projeleri şehrimize kazandırdıklarını ifade eden Başkanımız, Yedigöller Rekreasyon Alanı, Kütüphane ve Kültür Merkezi ile 30 Ağustos İş Merkezi ve Zanaat Çarşısı gibi şehrimizin hak ettiği değere ulaşmasına katkıda bulunacak projelere de devam ettiklerini, 2023 yılı içerisinde tamamlayacaklarını söyledi.

Üç buçuk yıllık görev süresi boyunca şehrimizdeki altyapının yüzde 80’ini yenilediklerini ya da yeniden yaptıklarını belirten Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya Belediyemizin sorumluluk alanı içerisinde bulunan 400 kilometrelik yol ağının 300 kilometresinden fazlasının asfaltlandığını söyledi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 527