13 Aralık 2022 Salı

Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, altyapısı tamamen biten ve üst yapı imalatlarının tüm hızıyla sürdüğü Yedigöller Rekreasyon Alanı’nda incelemelerde bulundu.

Şehrimizi hak ettiği değere ulaştırmada en önemli projelerden birisi olan Yedigöller Rekreasyon Alanı’ndaki üst yapı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç ile birlikte çalışmaların sürdüğü Yedigöller Rekreasyon Alanı’nda incelemelerde bulundu. Toplam 255 bin metrekarelik alanda çalışmaların sürdüğünü ifade eden Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, ulusal ve uluslararası festivaller dahil Kütahya’daki her türlü sosyal ve kültürel etkinlikte kullanabileceğimiz bir alana şehrimizi kavuşturacaklarını söyledi.

Yedigöller Rekreasyon Alanı’nda; eğlence alanları, gezinti alanları, sportif alanlar, bisiklet parkurları, yürüme parkurları, restoran, trafik eğitim pisti, kafeterya, çocuk köyü, kuş köyü, piknik alanları, olta balıkçılığı gibi ihtiyaç duyulan her türlü sosyal aktivitenin yapılabileceği alanlar olacak.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 746