28 Eylül 2022 Çarşamba

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, şehrimizde faaliyet gösteren firmalara ziyaretler kapsamında, 1. Organize Sanayii Bölgesi’nde, Mr. Pratic markası ile Kütahya’da üretim yapan Buse Ev Gereçleri firmasını ziyaret etti.

Göreve geldiği günden beri, Kütahya’da istihdam konusunda çalışmalarıyla dikkat çeken Başkan Işık, şehrimize yatırım yapan ve yatırımlarını sürdüren işletmelere ziyaretlerini sürdürüyor.

Kütahya’da istihdam sağlamanın önemine değinen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık yaptığı konuşmasında, “Şehrimize yatırım yapan her bir işletme bizim için çok önemli, amacımız sürdürebilir bir yatırım politikasıyla bu memlekete yatırım yapan her işletmeye destek verebilmek. Bizler modern bir kente sahip olabilmek için her türlü alt ve üst yapı yatırımlarını hızla sürdürüyoruz. Açılan ve istihdam sağlayan her bir işletme bizim için çok önemli, an itibariyle yüzlerce vatandaşımız burada ekmeğini kazanarak ailesini geçindiriyor. Bundan dolayı çok mutluyuz” dedi.

Fabrika ziyareti sırasında Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’a firma sahibi Cenk Durmaz ve Yönetici Cafer Topçu eşlik etti. Üretim aşamasını tek tek inceleyen Başkan Işık, çalışanlarla sohbet edip onlara işlerinde kolaylıklar diledi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 2016