14 Eylül 2022 Çarşamba

Belediye Kütahyaspor, Kütahya’da bulunan lise son sınıf öğrencilerine sezon boyunca geçerliliği olan ücretsiz kombine bilet dağıtımı yapıyor.

Belediye Kütahyaspor tarafından yapılan uygulamada, ilimizde bulunan tüm liselerin son sınıf öğrencileri 1 yıl geçerliliği olan kombine kart sayesinde, Belediye Kütahyasporumuzun tüm maçlarına katılım sağlayabilecekler.

2022-2023 Sezonu kombine giriş kartının ilk dağıtımı Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık tarafından, Kütahya Lisesi ve Kütahya Atatürk Anadolu Lisesi son sınıf öğrencilerine yapıldı.

ÖĞRENCİ DOSTU BAŞKAN IŞIK

Öğrenci dostu Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, tüm liselerin 12. Sınıf öğrencilerine ücretsiz 2022-2023 Kombine Giriş Kart dağıtımı yapıyor.

Liseli gençlere yapılan ziyaretin amacını, Belediye Kütahyaspor Kulüp Başkanı, yöneticileri ve sporcuları tanıtmak bunun yanında ilimizin marka değeri olan Belediye Kütahyaspor’u desteklemeleri için katılım sağlamak olduğunu belirten Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, sözlerine şöyle devam etti: “Önce duanızı sonra desteğinizi istiyoruz. Çünkü şehrin markalaşması, dünya kenti olması o şehirde yaşayanların şehrine sahip çıkmasıyla mümkün olur. Şehrimizin takımı olan Belediye Kütahyaspor’a desteğinizi bekliyoruz” dedi.

Bu desteğin önce dua sonra katılımınızla gerçekleşeceğine vurgu yapan Başkan Işık, gençlerin yüreklerinin Kütahya için çarpmasını istedi. Kütahya’yı dünya kenti yapmak için çok iddialı bir çıkışla geldiğini ve o iddia doğrultusunda gece gündüz demeden çalıştığını belirten Başkan Işık, “2023 yılında, Cumhuriyetimizin kuruluşunun yüzüncü yılında bu kentin nasıl dönüştüğünü inşallah hep beraber göreceğiz” dedi.
Bu yıl ki yapılan transferlerin hepsinin geldikleri takımın en iyileri olduğuna vurgu yapan Başkan Işık, gençlerin de sınav streslerini atmalarına dönük sağlamış oldukları destekler sayesinde bu yılki hedef olan şampiyonluğun gerçekleşmesini istedi.

GENÇLERİN KÜTAHYASPORUMUZA DESTEĞİ ŞART

Belediye Kütahyaspor Kulüp Başkanı Erdoğan Çolak, yöneticilerle ve futbolcu arkadaşlarla beraber böyle bir projeyi geliştirmelerinin amacı olarak; geleceğimizi emanet ettiğimiz gençlerin futbolu sevmelerini ve Belediye Kütahyaspor’a gereken desteği vermelerini istediklerini söyledi.

Kulüp Başkanı Çolak, dağıtılan kombine biletin 1 yıl süreyle geçerli olacağını, kombine kart sahibi olan öğrencilerin, kendisi dışında kartı bir başkasıyla da paylaşabileceğini, sezon boyunca yapılacak olan futbol mücadelelerinde kullanılacak olan kombine kartı giriş turnikelerde göstermelerinin yeterli olacağını belirtti.

KÜTAHYASPOR İÇİN OMUZ OMUZA

Belediye Kütahyaspor Takım Kaptanı Emrah Dağ ise; gençlerden bu hafta sonu yapılacak olan Belediye Kütahyaspor ile Ağrı Spor mücadelesine katılımlarını istedi.

Takım sporcularısss ise liseli öğrencilere kendilerini tanıtıp, Belediye Kütahyaspor adına destek beklediklerini ve bu sene şampiyon olma yolunda omuz omuza mücadele etmek istediklerini belirttiler.

Dağıtılan kombine kartların öğrencilere hayırlı olmasını dileyen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.


Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1086