13 Eylül 2022 Salı

Kütahya Belediyesi, çalışanlarına ve ikamet kart sahibi olan üniversite öğrencilerine destek olmaya devam ediyor. Yapılan çalışmalar dâhilinde Kütahya Belediyesi ile Kamil Koç Anonim Şirketi arasında işbirliği imzalandı.

Kütahya Belediyesi çalışanları ve ailelerine, ayrıca İkamet Kart sahibi olan üniversite öğrencilerine güncel bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacak.

İmzalanan sözleşme şartı şu şekilde; tek yönlü bilet alımlarında yüzde 5 oranında, çift yönlü bilet alımlarında yüzde 10 oranında indirim yapılacak. Yapılan sözleşme 2 yıl süreyle geçerli olacak.

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Kamil Koç Anonim Şirketi ile yapılacak olan anlaşmanın Belediye çalışanlarına ve İkamet Kart sahibi olan üniversiteli öğrencilerimize hayırlı olmasını temenni etti.

Kamil Koç Otobüsleri Anonim Şirketi Şube Müdürü Mehmet Akkaya, Başkan Işık’a teşekkür ederek “Belediye çalışanları ve ailelerine, aynı zamanda üniversite öğrencilerimize desteğimiz devam edecek” dedi.

Kütahya Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürü Lütfullah Kutlu ise; “Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık ve Kamil Koç firması yetkililerine teşekkür ediyorum. Öğrencilerimize ve çalışanlarımıza hayırlı olsun” dedi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 745