17 Haziran 2022 Cuma

Abdurrahman Karaa Bulvarı girişindeki yer alan BAHEM isimli kafenin açılışını yapan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, işletmenin hayırlı olmasını temenni etti.

Abdurrahman Karaa Bulvarı (İstasyon Caddesi)’da yer alan ve Kütahya Belediyesi’ne ait olan alanda yeni bir kafe açıldı. Kafe açılışında konuşan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, “Bu güzel mekanı şehrimize kazandıran işletme sahibine, ailesine ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Burası Kütahya Belediyesi’nin taşınmazı. 15 yıl süre ile yap işlet devret modeli ile çıktığımız açık ihalede Kütahyalı bir hemşehrimiz buraya sahip çıktı. Bu ve buna benzer tüm ihalelerimizde hemşehrimiz olup ben şehrime sahip çıkmak istiyorum diyen herkese teşekkür ediyorum. Ama ihaleye girmeyip, başka illerden gelen ve ihale alanlara laf edenleri kamuoyunun vicdanına bırakıyorum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Açılışa, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Damcı, MHP Kütahya Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy, İl Genel Meclis Başkanı Musa Yılmaz ve davetliler katıldı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1104