6 Haziran 2022 Pazartesi

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü İbrahim Çatladan, Türkiye Çevre Haftası nedeniyle Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’a nezaket ziyaretinde bulundu. İl Müdürü Çatladan, Başkan Işık’a daha yaşanabilir bir çevre için yaptığı projeler için teşekkür etti.

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı ziyaret eden Çevre, Şehircilik ve İlkim Değişikliği İl Müdürü İbrahim Çatladan, Kütahya Belediyesi’nin çevreye duyarlı projeleri hayata geçirdiğini ifade etti. Yapılan iş birlikteliklerinden memnun olduklarını dile getiren İl Müdürü Çatladan, “Kütahya Belediyesi, yeşil enerjiye ve çevreye duyarlı projeleri ile Kütahya’nın yeşil geleceğine önemli katkı sunuyor. Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Işık, “Yeşile ve çevreye önem veren bir yönetim anlayışı ile gelecek kuşaklara daha yeşil bir Kütahya bırakmak amacıyla hareket ediyoruz. Yaptığımız yatırımlarla bir anlamda geleceğimize şimdiden sahip çıkıyoruz. Destekleri için il müdürümüze ve müdürlük çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 529