3 Haziran 2022 Cuma

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık berberindeki heyet ile birlikte, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Genel Başkan Işık, verilen destek için Belediye Başkanı Işık’a teşekkür etti.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık, Gen. Bşk. Yrd. İsmail Okka, Gen. Mrkz. Yön. Muh. Bektas Şahin, Kütahya Şube Başkanı Asım Okat, Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Işık, gazi, şehit ve aileleri için Kütahya Belediyesi’nin ellerinde hangi imkan varsa seferber etmeye hazır olduklarını ifade etti. Başkan Işık, ayrıca Kütahya Belediyesi tarafından derneğe sağlanan dernek binasının üst katında Kütahya Şehitler Müzesinin açılışının görkemli bir şekilde yapılacağını ifade etti.

Kütahya Şube Başkanı Okat ise, “Derneğimize güzel bir bina sağlayan Sayın Başkanımız, Kütahya’mızın düşman işgalinden kurtuluşu ve derneğimizin şeref günü olan 26 Ağustos 2022’da dernek üst katında 1.Dünya Savaşı Kütahya Şehitler Müzesi ve Konferans Salonu Projesini tamamlayarak, resmi açılışını görkemli bir şekilde yapılacağının müjdesi camiamız tarafından memnuniyetle karşılanmış ve kamuoyuna duyurmaktan kıvanç duyarız. Kuruluş kurtuluş şehrine yakışır Şehit ve Gazi Müzemiz Kütahya’mıza, milletimize hayırlı olsun” dedi.

Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 550