2 Haziran 2022 Perşembe

Kütahya Belediye Meclisi 4. Dönem 6. Olağan Toplantısı, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık başkanlığında gerçekleştirildi.

Kütahya Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda gerçekleşen Olağan Meclis Toplantısında Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Belediye Meclisi’nin 10.05.2022 tarih ve 168 sayılı kararı ile ihdas edilen İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü’ne atanan Mustafa Yegin’e görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

4. Dönem 6. Olağan Meclis Toplantısı, Belediye Meclisi’nin 10.05.2022 tarih ve 168 sayılı kararı ile ihdas edilen İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü’nün faaliyetleri için 2022 yılı Gider Bütçelerine ekonomik kod açılması konusu, Belediye Meclisi’nin 10.05.2022 tarih ve 168 sayılı kararı ile ihdas edilen İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü Görev, Yetki, Sorumluluk ve Çalışma Yönetmeliği Taslağı konusu, Kütahya Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü Görev, Yetki, Sorumluluk ve Çalışma Yönetmeliğinde Değişiklik yapılması konusu, Belediyemiz Makine İkmal Müdürlüğü bünyesinde Tekerlekli Sandalye Bakım Onarım Atölyesi açılması konusu, Agricities Uluslararası Tarım Şehirleri Birliğine üye olunması konusu, Belediye Meclisi’nin 10.05.2022 tarih ve 168 sayılı kararına istinaden Temizlik İşleri Müdürlüğü’nden ayrılarak İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü kurulması sebebiyle yeniden hazırlanan T.C. Kütahya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Görev, Yetki, Sorumluluk ve Çalışma Yönetmeliği Taslağı konusu gibi konuların görüşülmesi ile sona erdi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 481