18 Mayıs 2022 Çarşamba

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu (THOF) Başkan Vekili aynı zamanda MHP MHK Üyesi Murat Kotra, beraberindeki heyet ile birlikte, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret etti.

THOF Başkan Vekili ve MHP MHK üyesi Murat Kotra, beraberinde THOF İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Güler, THOF Yönetim Kurulu Üyesi Tuncer Yılmaz, THOF Ulusal Hakem Mehmet Memiş, THOF Ulusal Hakem Mehmet İzmirlioglu, THOF Uşak İl Hakemi Berna Ulusoy, THOF Uşak İl Hakemi Rıza Alabaş, THOF Kütahya İl Temsilcisi Mehmet Sözer, müzik öğretmeni Özgür Yiğit ile birlikte, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’a nezaket ziyaretinde bulundular. Ziyarette federasyonun yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler veren THOF Başkan Vekili ve MHP MHK Üyesi Murat Kotra, Kütahya’nın derin tarihi geçmişi ve kültürü ile halk oyunlarında ön plana çıktığını ifade etti.

Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Işık, Kütahya’nın halk oyunlarında Türkiye’de adını duyuran bir il olduğunu ifade ederek bu başarılarda emekleri geçenlere teşekkür etti.

Ziyarette Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Damcı, MHP Kütahya Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy ve Kütahya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Yıldırım Akgül de hazır bulundu.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 782