29 Nisan 2022 Cuma

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, bayram öncesinde şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti. Başkan Işık, şehit ailesine bir kez daha başsağlığı ve sabır dilerken, gazi ailelerine de sağlıklı bir yaşam diledi.

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, ramazan bayramı öncesinde 1994 yılında şehit olan Komando Piyade Er Abdullah Aslan’ın ailesini ziyaret etti. Şehit ailesine bir kez daha baş sağlığı ve sabırlar dileyen Başkan Işık, kapılarının kendilerine her zaman açık olduğunu ifade etti. Başkan Işık, Şehit askerimiz Aslan’ın annesine Türk Bayrağı ve Kur’an-ı Kerim hediye etti.

Başkan Işık, daha sonra Gazi Hayrullah Ceyhan ve İbrahim Şeran’ı evlerinde ziyaret etti. Gazi evi ziyaretlerinde de Türk Bayrağı ve Kur’an-ı Kerim hediye etti.

Gazilerimiz Ceyhan ve Şeran’a aileleri ile birlikte sağlıklı günler dileyen Başkan Işık, ailelerin ramazan bayramlarını kutladı.

Şehit ve gazi ailesi ziyaretinde Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’a Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Keziban Çolak eşlik etti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 652