28 Nisan 2022 Perşembe

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Zafer Meydanı’nda vatandaşlarımız ile iftar programında bir araya geldi.

Kütahya Valiliği ile Kütahya Belediyesi tarafından düzenlenen halk iftarında hemşehrileri ile buluşarak vatandaşlarımızın mübarek Ramazan Bayramını kutlayan Başkan Işık, “Mübarek ramazan ayının en hayırlı gününde sizlerle bir arada olmanın onuru ve mutluluğu içerisindeyiz. Kütahya Valiliği ve Kütahya Belediyesi olarak birlikte düzenlemiş olduğumuz bu iftar yemeğine katılımlarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun. Rabbim ibadetlerimizi kabul eylesin. Kadir Gecemiz ve yaklaşan Ramazan Bayramımız mübarek olsun” dedi.

Yaklaşık 2 bin 500 kişinin katıldığı programda birlik ve beraberliğin daimi olmasını dileyen Vali Ali Çelik, “Rabbim devletimize, milletimize zeval vermesin” dedi.

Programa Kütahya Valisi Ali Çelik, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kazım Uysal, İl Emniyet Müdürü Necmettin Koç, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Murat Kırbaç, AK Parti İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Selçuk Alıç ile diğer protokol üyeleri ve çok sayıda vatandaşımız katıldı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 550