23 Nisan 2022 Cumartesi

Kütahya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün organizasyonu ile her akşam Germiyan Sokak’ta hemşehrilerimizle buluşan ramazan etkinlikleri programı dün akşam çocuk tiyatrosu ile devam etti.

Tarihi Germiyan Sokak’ta her akşam farklı bir programla vatandaşlarımızla buluşan ramazan etkinlikleri programı dün akşam Hacivat Karagöz başta olmak üzere çocuk tiyatro gösterileriyle sahne aldı. Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Belediye Başkan Yardımcıları Abdullah Damcı, Ertuğrul Cevahir, Murat Arık, MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç, MHP Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy, MHP KAÇEP Kütahya Komisyon Başkanı Hülya Öztürk ve vatandaşlarımız tiyatro gösterimini ilgi ile izledi. Çocukların sahneden inmediği ve merakla takip ettiği tiyatro gösteriminde Hacivat- Karagöz’ün yanında kukla gösterisi ve yarışmalar yer aldı.

Katılımları için çocuklara teşekkür eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, “Sizlerin geleceğe daha iyi hazırlanması için, Kütahya’yı daha iyi hale getirmek için hep beraber çalışmaya devam edeceğiz. Sizler için bu sahneleri hazırladık. Sizleri buraya getiren ve birbirinizle tanışmanızı sağlayan anne ve babalarınıza ile sizlere destek veren herkese teşekkür ediyorum. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı kutluyorum” dedi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 953