19 Nisan 2022 Salı

Şehit aileleri onuruna verilen iftar davetinde şehit yakınlarıyla birlikte olan Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık’a, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, il protokolü ile birlikte eşlik etti.

Şehit aileleri onuruna verilen iftar davetine katılan Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık’a, Vali Ali Çelik, AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç, MHP Kütahya Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy, Ülkü Ocakları Kütahya İl Başkanı İlker Bükni, KAÇEP Komisyon Başkanı Hülya Öztürk ve il protokolü eşlik ederek şehit aileleriyle bir araya geldiler.

İftar programında şehit ailelerine hitap eden Bakan Yanık, bakanlık olarak her türlü imkanı şehit ailelerine sunduklarını ve sunmaya da devam edeceklerini söyledi.

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Bakan Yanık’a Kütahya ziyareti için bir kez daha teşekkür ederek, ziyaretin ileriye dönük hazırlanacak projeler kapsamında verimli geçtiğini ifade etti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 469