23 Mart 2022 Çarşamba

Etüd Proje Müdürlüğü tarafından, Zafer Kalkınma Ajansı 2021 Yılı Teknik Destek Programına başvurusu yapılan ve hibe alınan ‘Kütahya Belediyesi Personeline Yönelik Netcad Eğitimi Verilmesi’ projesi başarıyla tamamlandı. Başarılı olan personelin sertifikalarını düzenlenen törende Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık verdi.

‘Kütahya Belediyesi Personeline Yönelik Netcad Eğitimi Verilmesi’ projesinde başta İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, Yapı Kontrol Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Strateji Geliştirme Müdürlüğü Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğündeki eğitime katılan teknik personel eğitimden edindikleri tecrübe ve bilgi sayesinde çalışmaları daha hızlı yürütebilecekler. Ödül töreninde konuşan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, “Belediyemizin eğitim programı kapsamında çalışanlarımızı daha nitelikli hale getirmek ve belge sahibi yapmak için ilgili müdürlüğümüz, Zafer Kalkınma Ajansı desteği ile bir program yaptık. Katılımınızdan dolayı herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Belge almaya hak kazanan değerli çalışanlarımızı tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum. Diğer grupları da benzer şekilde kendi alanlarında sertifikalı hale getirmek için ilgili müdürlüğümüz çalışmalarını sürdürecek. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Eğitimde sertifika almaya hak kazanan personelimiz ise; Bahadır Bahşi, Yaşar Erdoğan, Ahmet Uğur Kahraman, A. Kadir Gümüş, Özgür Gülak, Süleyman Kaya, Esra Yücel, A. Başak Ağır, Süreyya Kalaycı, Ş. Belkıs Ünal, Fatma Kutlu, Merve Arıkbaş, Mahir Güneş, Seda Yakut Ergunt, H. Kübra Eroğlu, Samet Odabaşı, Harun Kayış, Muammet Tokmakçı, Azime Atagün, Rıdvan Yıldırım, Yalçın Yıldırım, M. Fatih Yüğrük, T. Yasin Özdemir, Fatih Akçam, Utku Tuğcuoğlu, Nuran Çayırlıoğlu, Mehmet Çolak, Merve Behdioğlu Coşkun, Cem Baysan, Rumeysa Kanber, M. Ali Derin, Fatih Erdoğan, Pelin Yılmaz, A. Taha Tarı, Ahmet Soyoğul, Emre Gürbüz, Mehmet Şahin, Emre Haylaz, Suat Ergül, Gökhan Dursun, Tolga Şengül, Tuğba Kara Çelik, Cengiz Yağcı, Osman Demirli, H. Nihan Yıldız, Ahmet Memiş, Yücel Gündüz, Hüseyin Savran, Zeynep Büşra Yıldırım, İrem Nur Karakaya, Yeşim Yeşil, Serkan Çanak, Fatma Nur Yıldırım.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1631