2 Aralık 2021 Perşembe

Kütahya Belediyesi 3. dönem 11. olağan belediye Meclis toplantısında, Kütahya Belediyespor Kulübü sporcuları ile Etüt Proje Müdürlüğü personeli ödüllendirildi.

3. dönem 11. olağan Kütahya Belediye Meclis Toplantısında gündem maddeleri görüşmeleri öncesinde, Manisa’da düzenlenen Kick Boks Şampiyonasında altın madalya alan Kütahya Belediyespor Kulübü sporcuları ile birlikte, ödül alan ‘Kentini Kendin Tasarla’ projesinde emeği geçen personele ödülleri ve teşekkür belgeleri Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık tarafından verildi.

Manisa Saruhanlı’da gerçekleşen 10 Kasım Atatürk'ü Anma İller Arası Minikler ve Yıldızlar Kick Boks Şampiyonasında Yıldızlar Kategorisinde altın madalyayı Kütahya’ya kazandıran Elif Kaya ve Ezgi Ayşe Öztürk’e başarı ödülleri Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık tarafından verildi. Başkan Işık, Kütahya Belediyespor adına Kütahya’ya kazandırdıkları ödüllerden dolayı sporculara ve antrenörleri Fatma Çakır’a teşekkür etti. Başkan Işık; “Sporcularımızın başarıları daim olsun. Kick Boks İl Temsilcimiz Ahmet Arabacı’ya teşekkür ediyorum. Kütahya Belediyespor Kulübümüzün altında kick boksun açılmasına vesile oldu. Gerek il temsilcimiz gerekse antrenörümüzün Kütahya Belediyespor Kulübü altında çalışmalarını sürdürmeleri ve kazandırdıkları madalyalar bizi mutlu ediyor. Emeklerinden ve katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Kick Boks uluslararası hakemi Fatma Çakır, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’a desteklerinden dolayı teşekkür etti. Çakır, “Gençlerimiz böyle takdir edildikçe başarıları daha da artıyor. Daha da kıymetli olduklarının farkında oluyorlar. Bizim amacımız çocuklarımızın elinden tutup onların değerli olduğunu hissettirmektir. Başarılarımızla hem Kütahya’nın adını hem de belediyemizin adını duyuruyoruz ve tanıtıyoruz” dedi.

Kick Boks İl Temsilcisi Ahmet Arabacı ise kick boks ile Kütahya’dan 2 dünya şampiyonu, 1 Avrupa şampiyonu ve sayısız Türkiye şampiyonu çıkarttıklarını söyledi. Arabacı, “Çocuklarımızın böyle değer görmeleri onlar için büyük bir motivasyon. Kütahya Belediyespor Kulübünün çocuklara sahip çıkmasından dolayı mutluyuz. Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Kick Boks şampiyonasında altın madalya kazanan sporcuların ödül törenin ardından, Türkiye Belediyeler Birliği’nin düzenlediği ‘Tabela’ başlıklı proje yarışmasında Kütahya Belediyesi adına Etüt Proje Müdürlüğünün hazırladığı ve ödül alan ‘Kentini Kendin Tasarla’ projesinde emeği geçen Hümeyra Temel Düver ve Şerife Acar teşekkür belgelerini, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ın elinden aldılar. Başkan Işık, “İki personelimize huzurunuzda teşekkür ediyorum. Darısı daha büyük bütçeli projelerde olması temennisi ile daha çok projemiz ödül alacak inşallah” dedi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1210