5 Kasım 2021 Cuma

29 Ekim 4 Kasım tarihleri arasında kutlanan Kızılay Haftası nedeniyle Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, MHP İl Başkanı Selçuk Alıç, MHP Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy ve Ülkü Ocakları Kütahya İl Başkanı İlker Bükni ile birlikte Türk Kızılay Kütahya Şubesini ziyaret etti.

Kızılay Haftası sebebiyle Türk Kızılay Kütahya Şubesini MHP İl Başkanı Selçuk Alıç, MHP Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy ve Ülkü Ocakları Kütahya İl Başkanı İlker Bükni ile birlikte ziyaret eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, şube başkanı Talha Tekin’den yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Türk Kızılay’ın kuruluş amacı ve tarihi geçmişi ile birlikte bugün geldiği nokta hakkında bilgiler veren şube başkanı Tekin, katılımcılara ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Türk Kızılay’ın dünya genelinde adını duyuran bir kuruluş olduğunu ifade eden Başkan Işık, özellikle gönüllülük esası ile yapılan hizmetlerin ve bağışların çok önemli ve kutsal olduğunu ifade ederek, Türk Kızılay’ına destek olan tüm Kütahyalı hemşerilerine teşekkür etti.

Ziyarette yer alan MHP İl Başkanı Selçuk Alıç ise Türk Kızılay’ın, toplumun zor günlerinde yanında olan bir kuruluş olduğunu, Türkiye ve dünyada takdir edilen çalışmalara imza attığını söyledi. Kendisi de Türk Kızılay gönüllüsü olan Başkan Selçuk, Türk Kızılay gönüllülerine de başarılar diledi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 757