4 Kasım 2021 Perşembe

Kütahya Belediyesi 3. Dönem 10. Olağan Belediye Meclis Toplantısı, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ın başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda UCLG etkinliği kapsamında görevli personele ve Kastamonu’da meydana gelen sel felaketinde görev alan personele Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, teşekkür plaketlerini verdi.

Kütahya Belediyesi 3. Dönem, 10. olağan meclis toplantısında Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, geçtiğimiz ay Kütahya Belediyesinin ev sahipliğini yaptığı UCLG Aracı Şehirler Dünya 2. Forumu’nda görevli personele teşekkür plaketi verdi. Başkan Işık, “ Bu organizasyonda arkadaşlarımız görünmez kahramanlar olarak şehrimiz adına önemli bir mesai harcadılar. Başta sorumlu müdürümüz Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Zenci Bey olmak üzere ekibini ve diğer müdürlüklerimizde görevli müdürlerimizi ve ekiplerini kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Başkan Işık tek tek Etüt Proje Müdürlüğü, Özel Kalem Müdürlüğü, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Bilgi İşlem Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Strateji Geliştirme Müdürlüğü personellerine teşekkür belgesi verildi.

Diğer taraftan Kastamonu’da yaşanan sel felaketinin ardından bölgedeki çalışmalara katılan Destek Hizmetleri Müdürlüğü personeline teşekkür belgelerini yine Başkan Işık verdi. Başkan Işık burada da yaptığı konuşmada “Kastamonu’da yaşanan sel felaketi nedeniyle ilimizden bazı kurumlarımızla birlikte Kütahya Belediyemizin de personeli oraya kurtarma amacıyla gitti. Gerçekten olağan üstü bir çaba ile oradaki selden zarar gören vatandaşlarımızın zor günlerinde yanında oldular. Tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Şehrimiz adına bu insanlık görevini yerine getirdiniz” ifadelerini kullandı.

Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 655