30 Ekim 2021 Cumartesi

Kütahya Valisi Ali Çelik ile eşi Nezihe Çelik 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı sebebiyle resepsiyon verdi. Resepsiyona eşi Fadime Işık ile birlikte katılan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, il protokolünün Cumhuriyet bayramını kutladı.

Cumhuriyetin 98. yılını tebrik ederek katılımlarından dolayı konuklarına teşekkür eden Vali Ali Çelik, “Tarihinde pek çok devletler kuran, 600 yıl adaletle 3 kıtaya hükmeden, yazdığı kurtuluş destanıyla tüm dünyaya “Ben de varım” diyen şerefli Türk milletinin en büyük bayramı kutlu olsun. Cumhuriyetimizi bizlere armağan eden kurucumuz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, milli mücadele kahramanlarımızın, tüm şehitlerimizin ve ebediyete irtihal eden kahraman gazilerimizin ruhları şad olsun!” dedi.

“KÜTAHYA’MIZIN VATANSEVER, GÜZEL İNSANLARI HER ŞEYİN EN İYİSİNE LAYIK”

Vali Çelik, “Sayın Cumhurbaşkanımızın 2023 vizyonu doğrultusunda, Cumhuriyetimizin 100. yılına yakışır bir ilerleme kaydetmek için bizler de Kütahya olarak el birliği ve gönül birliğiyle çalışıyoruz. Biliyoruz ki hem işgali hem de zaferi yaşayan Kütahya’mızın vatansever, güzel insanları her şeyin en iyisine ve güzeline layıktır” ifadeleri ile konuşmasına son verdi.

Resepsiyona Vali Ali Çelik, Milletvekilleri Ceyda Çetin Erenler, Ahmet Erbaş, Garnizon ve Hava Er Eğitim Tugay Kom. Hava Tuğg. Necati Gündüz, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, AK Parti İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, MHP İl Başkanı Selçuk Alıç, siyasi parti il başkanları, STK temsilcileri, askeri erkan ve il protokol üyeleri katıldı.

Resepsiyon, Kütahya Ahmet Yakupoğlu Güzel Sanatlar Lisesi tarafından sunulan konserle sona erdi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 894