20 Ekim 2021 Çarşamba

19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle, muhtarlar onuruna verilen yemeğe katılan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, muhtarların gününü bir kez daha kutladı.

Kütahya Valisi Ali Çelik, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık ve il protokolü 19 Ekim Muhtarlar Günü kutlama programı kapsamında Kütahya Valiliği tarafından düzenlenen yemekte köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş’ın duasının ardından bir konuşma yapan Vali Ali Çelik, muhtarlarla bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti belirterek katılımlarından dolayı teşekkür etti. Vali Çelik “En genç muhtarımız Kızık Köyü Muhtarı İsmail Doğan’dan en büyüğümüz Cemalettin Mahallesi Muhtarı Can Sınay’a, hepinize sağlık ve başarılar diliyorum. Ebediyete irtihal eden muhtarlarımıza da Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.
Program, halk oyunları gösterisinin ardından sona erdi.

Yemeğe; Vali Ali Çelik’in yanı sıra Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, DPÜ Rektörü Prof. Dr. Kazım Uysal, KSBÜ Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, Vali Yardımcıları Mustafa Güney ile Aydın Börü, İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Koyak, Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Mandal ile yönetim kurulu üyeleri, köy ve mahalle muhtarları ile bazı daire müdürleri katıldı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1224