19 Ekim 2021 Salı

19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle Kütahya Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Mandal ve yönetimini ziyaret eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, muhatların demokrasinin temsilcileri olduğunu söyledi.

Muhtarlar Derneğini ziyaret eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, muhtarlara sağlık ve sıhhatli bir ömür diledi. Muhtarların Mahalle ve köylerde demokrasinin temsilcileri olduğunu belirten Başkan Işık, “Milletimiz ve devletimiz adına zor zamanda vatandaşımızın işini çözen muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Rabbim daha güzel hizmetleri yapmayı nasip eylesin. Bu vesile ile başkanımız başta olmak üzere muhtarlar dernek yönetimi ve muhtarlarımızı tebrik ediyorum” dedi.

Başkan Işık konuşmasının devamında “Bu güne kadar mahalle muhtarlarımızla uyum içinde ve şehrimize hizmetler vermeye çalıştık. Bundan sonrada aynı birlik ve beraberlik içinde destekle hizmetlere devam edeceğiz” dedi.

Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Mandal ise Başkan Işık’a muhtarlara verdiği destekten dolayı ve yapılan hizmetler için teşekkür etti. Mandal, “Başkanımız, bizlerle sürekli istişare eden, sıkıntılarımızı dinleyen ve çözüm bulan bir belediye başkanı. Yapılan hizmetler için bir kez daha teşekkür ediyoruz” dedi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 990