16 Ekim 2021 Cumartesi

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, MHP Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy ile birlikte Fatih Sultan Mehmet Bulvarı esnafları ve Özel Kütahya Anadolu Hastanesi çalışanları ve yönetimini ziyaret etti.

Her hafta gerçekleştirdiği esnaf gezileriyle, esnaflarla ve vatandaşlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, bu hafta Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinde yer alan esnafları ziyaret etti. Esnaflarla kısa süre sohbet eden Başkan Işık, daha sonra Özel Kütahya Anadolu Hastanesini ziyaret etti. Hasta ve hasta yakınları ile çalışan personelle bir araya gelen Başkan Işık’ı Hastane yöneticisi Op. Dr. Ahmet Şanlı karşıladı. Şanlı ile görüşen Başkan Işık, covid-19 başta olmak üzere diğer konu başlıkları hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Başkan Işık sağlık çalışanlarına Covid-19 sürecinde gösterdikleri özveriden dolayı teşekkür ederek, yaşanan sıkıntıların geride kalması için belirlenen hijyen, maske ve mesafe kurallarını yeniden hatırlattı.
Hastane yöneticisi Op. Dr. Ahmet Şanlı ise ziyaretler için Başkan Işık ile MHP Merkez İlçe Başkan Toy’a teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 819