3 Ekim 2021 Pazar

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya- Eskişehir karayolu üzerinde yapımı devam eden Yöresel Ürünler Satış Merkezi inşaat çalışmalarını inceledi.

Yol ticaretinden yararlanmak ve bu alanda yatırımcılara öncülük edecek olan, Kütahya Belediyesine ait ‘Yöresel Ürünler Satış Merkezi Projesi’ inşaatı hızla devam ediyor. Önce Millet Bahçesi inşaat alanını ziyaret eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, ardından yayalaştırma projesi kapsamında çalışmaları süren Bekir Avlupınar Caddesinde incelemelerde bulundu. Başkan Işık, daha sonra Kütahya Şehirlerarası Otobüs Terminali önünde inşaatı devam eden Yöresel Ürünler Satış Merkezi inşaat çalışmalarını inceledi. Başkan Işık, projenin tamamlanması ile birlikte Kütahya’nın yıllardır dillendirdiği yol ticaretine önemli katkı sağlayacağını ifade etti. Çalışma ekibine işlerinde kolaylıklar dileyen Başkan Işık, projenin son aşamaya geldiğini ve yeni yılın başında açılışını gerçekleştirmeyi planladıklarını belirtti.

Yöresel Ürünler Satış Merkezi inşaat alanını gezen Başkan Işık, daha sonra SERA Alışveriş Merkezi önünde açılan Klasik Araç Sergisini gezdi. Araç sahiplerinden bilgi alan Başkan Işık, her biri antika değerinde olan araçları inceledi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1170