19 Eylül 2021 Pazar

Özel Kütahya İngiliz Kültür ve Dil Kursları Müdürlüğü ile Kütahya Belediyesi arasında protokol imzalandı. İmzalanan protokol gereği belediye personeli yabancı dil kurslarından yüzde 40 indirimle yararlanabilecekler.

Özel Kütahya İngiliz Kültür ve Dil Kurları Şube Müdürlüğü ile Kütahya Belediyesi arasında protokol imzalandı. İmza töreninde konuşan Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, imzalanan protokol gereği Kütahya Belediyesi personelinin ilgili kurumdan yabancı dil kurslarından yüzde 40 indirim ile yararlanabileceğini söyledi. Başkan Işık; “İlgi duyan ve bu imkandan yararlanacak belediyemiz personeline hayırlı olsun. Özellikle kurum müdürümüz Tuğba Katıcı ve çalışma ekibine belediyemize gösterdiği bu özel indirim için teşekkür ediyorum. Protokolümüz hayırlı olsun” dedi.

Kurum Müdürü Tuğba Katıcı ise Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’a teşekkür ederek sözlerine başladı. Katıcı; “İngiliz Dil Okulları olarak belediye personelimize bu anlamda bizde destek olacağız. Protokolümüz her iki kurum için hayırlı olsun” dedi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1246