3 Eylül 2021 Cuma

Yeni sezonun başlamasına sayılı günler kala, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Belediye Kütahyaspor taraftar grup liderleri ve taraftarlarla bir araya geldi.

Hedefini şampiyonluk ve 2. Lig olarak koyan Belediye Kütahyaspor, 2021-2022 futbol sezonunun başlamasına saatler kala, taraftar grupları ile bir araya geldi. Grup Mavi Şimşek, Grup Turkuaz ve Grup Blue Army grup liderleri ve taraftarlarla buluşan Başkan Işık, yeni sezon öncesinde birlik ve beraberlik çağrısında bulundu ve geçtiğimiz sezonda maçların taraftarsız oynandığını hatırlattı. Gerek taraftarlarda, gerekse futbolcularda seyircili maç oynamanın büyük bir özlemi olduğunu ifade eden Başkan Işık, seyircilerin ve taraftar gruplarının takıma desteklerini geçtiğimiz sezonlarda olduğu gibi bu sezonda da göstereceklerine inandığını söyledi. Birlik ve beraberlik ile takıma sahip çıkılması gerektiğini ifade eden Başkan Işık, taraftar grup liderleri ve taraftarlara teşekkür etti.

Taraftar grupları Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’a Belediye Kütahyaspor’a verdiği destekten dolayı teşekkür ederek, bu sezon şampiyonluk için üzerlerine düşen görevleri fazlası ile yerine getireceklerini belirttiler.

Toplantıya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Belediye Kütahyaspor yönetim kurulu üyeleri Erdoğan Çolak, Ali Korkmaz, Hakan Demirtaş, Beşir Osal, Mehmet Akkaya, taraftar grup liderleri ve taraftarlar katıldı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1438