3 Eylül 2021 Cuma

2021-2022 eğitim öğretim yılı öncesinde Kütahya Belediyesi Gündüz Çocuk Bakımevi öğrencileri velileri ile birlikte Çamlıca tabiat parkında farklı bir gün geçirdiler.

Kütahya Belediyesi Gündüz Çocuk Bakımevi, 2021-2022 eğitim öğretim yılı öncesinde öğrenci ve velilerle birlikte Çamlıca Tabiat Parkında bir araya geldi. Çamlıca’ya velileri ve öğretmenlerinin nezaretinde giden minik öğrenciler sosyal tesislerde kahvaltı yaptı. Kahvaltı programının ardından doğa ile buluşan öğrenciler, oyunlar oynayıp gönüllerince eğlendiler. Kahvaltı programı sonunda minik öğrencilere kısa bir şehir turu yaptırıldı.

Yeni eğitim öğretim öncesinde aileleri ile birlikte keyifli bir gün yaşayan çocuklarımız, hem doğa ile baş başa kaldılar, hem de arkadaşları ve aileleri ile birlikte güzel anları paylaştılar.
Kütahya Belediyesi Gündüz Çocuk Bakımevi 2021-2022 eğitim öğretim yılı kayıtları halen devam ederken, Türkiye’de bir ilk olan Gündüz Bakımevi hazırladığı programlar ve verdiği eğitim kalitesi ile ön plana çıkmaya devam ediyor.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 811