1 Eylül 2021 Çarşamba

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, açılışını yaptığı Efemar Markette yaptığı konuşmada Kütahya’nın ve Kütahyalıların hizmetin en iyisine layık olduğunu söyledi.

Yıldırım Beyazıt Mahallesinde yeni hizmete giren Efemar Marketin açılışını Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık gerçekleştirdi. Yapılan duanın ardından konuşan Başkan Işık, “Bu güzel marketimizi şehrimize kazandıran Efemar sahiplerine teşekkür ediyorum. Şehrimizde her iş yerinin bizim için çok önemli olduğunu sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu iş yerinde çalışacak gençlerimiz, memleketimizin çocukları. Bu iş yerlerinden alışveriş yapacak olanlar, memleketimizin insanları. Hem hizmetin daha kaliteli olması adına, rekabetin çoğalmasını sağlıyor bu tür iş yerlerimiz. İstihdama da katkı sağlıyor. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun. Çalışan kardeşlerimize bir mesajım var. Hizmetin en iyisini verelim. Bu şehrin her insanı hizmetin en güzeline layık” dedi.

Açılış kurdelesini iş yeri sahipleri ile birlikte kesen Başkan Işık daha sonra marketi gezdi. Başkan Işık, markette alışveriş yapan vatandaşlarla ve çocuklarla kısa süre sohbet etti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 767