4 Ağustos 2021 Çarşamba

Kütahya Belediyesi ve British Town & Bemar Kariyer Kütahya arasında imzalanan protokol ile Kütahya Belediyesi personeli, yaklaşık yüzde 50 oranında İngilizce dil kurslarından yararlanacak.

Kütahya Belediyesi ve British Town & Bemar Kariyer Kütahya arasında imzalanan protokol gereği Kütahya Belediyesi personeli yüzde 50 indirimli kurslardan yaralanacak. İmza töreninde konuşan Başkan Işık, “Kütahya Belediyesi ile Kütahya Bemar Kariyer ve British Town Yabancı Dil Kursları eğitim kurumu arasında belediyemiz çalışanları İngilizce kurslarında yaklaşık yüzde 50 oranında indirimden yararlanabilecekleri bir protokol düzenledik. Bu amaçla birlikteyiz. Emeği geçen hem belediyemiz çalışanlarına hem de yabancı dil okulumuz adına herkese teşekkür ediyorum” dedi.

British Town Dil Okulları Kütahya Şube Müdürü Ceren Sevim, açıklamasında “Belediye çalışanlarına özel yüzde 50 indirim sağlayan protokolümüzü imzaladık. Tüm çalışanlarımızı bekliyoruz. Emeğinize teşekkür ediyoruz Sayın Başkanımız. Hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1039