30 Temmuz 2021 Cuma

Kütahya Belediyesi ve SS Kütahya KUMOB Ağaç İşleri Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi arasında takas protokolü imzalandı.

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık ve SS KUMOB Ağaç İşleri Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mehmet Aferin, Başkan Yardımcısı Mehmet Kocadağ arasında imzalanan protokolle, belediyenin kooperatife vermiş olduğu teknik altyapı hizmetine karşılık kooperatifin ödemesi gereken bedelin işyeri takas yöntemiyle tahsil edilebilmesi sağlanacak.

Protokol imza töreninde konuşan SS KUMOB Ağaç İşleri Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mehmet Aferin, kendileri için Kütahya Belediyesinin desteğinin çok önemli olduğunu belirtirken, belediyenin işlerini hızlandırmak adına ne yapılması gerekiyorsa yaptığını söyledi. 131 üyesi ve toplamda 260 işyeri sahibi esnaf ve sanatkârlar adına Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’a teşekkür ettiğini söyleyen Aferin, “Ağaç İşleri Küçük Sanayi Sitesi memleketimize hayırlı olsun” dedi.

Esnaf ve sanatkâra büyük önem verdiklerini, esnaf ve sanatkârın milli ekonominin temeli olduğunu söyleyen Başkan Işık, “131 üyenin yer aldığı toplam 260 işyerinin bulunduğu, SS KUMOB Ağaç İşleri Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi ile belediyemiz adına bu protokol imzalıyoruz. İmza altına aldığımız bu protokolün amacı, söz konusu sitede belediyemizin yapmış olduğu teknik altyapı hizmet bedeline karşılık kooperatifimizin ödemesi gereken bedelin işyeri takas yöntemiyle tahsil edilebilmesi. Protokolümüz hayırlı uğurlu olsun. İnşallah rabbim en kısa sürede bu kooperatifimizin tamamlanıp hemşerilerimizin yeni iş yerlerinde çalışmasını nasip eder. Bu protokolde emeği geçen kooperatif üyelerimize ve belediyemizin ilgili çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1082