20 Temmuz 2021 Salı

Bereketin, paylaşmanın ve kardeşliğin önemli sembollerinden olan Kurban Bayramı, Ulu Camide kılınan Bayram Namazı ile başladı.
Kütahya protokolü Bayram Namazı için Ulu Camide bir araya geldi. İl Müftüsü Hüseyin Demirtaşın kıldırdığı Bayram Namazı sonrasında, Ulu Cami önünde Kütahya Belediyesi tarafından vatandaşlara simit dağıtımı gerçekleştirildi. Simit dağıtımının ardından il protokolü huzur evini sakinlerini ziyaret ederek, büyüklerimizle bayramlaştılar.
Belediye Başkan Vekili Abdullah Damcı belirlenen kurban kesim yerlerini ziyaret ederek, vatandaşlarla bayramlaştı ve kolaylıklar diledi.
Bayram Namazı ve etkinliklere Vali Ali Çelik, Kütahya Milletvekili İshak Gazel, Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutan Vekili Hava Piyade Albay Uğur Bilgen, Kütahya Belediye Başkan Vekili Abdullah Damcı, Belediye Başkan Yardımcıları Salih Özden, İlyas Bahar, KDPÜ Vekili Prof. Dr. Atilla Batur, siyasi parti il temsilcileri, daire müdürleri, STK temsilcileri katıldı. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 900