8 Nisan 2021 Perşembe

Kütahya Belediyesi 3. dönem 4. olağan meclis toplantısı, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık başkanlığında, Kütahya Belediyesi hizmet binası meclis salonunda gerçekleştirildi. Meclis üyelerinin ve birim müdürlerinin katılımı ile gerçekleşen meclis toplantısında, 52 gündem maddesi görüşüldü.

3. dönem 4. Olağan meclis toplantısında Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık başkanlığında, meclis üyeleri ve birim müdürlerinin katılımıyla 52 gündem maddesi görüşüldü. Başkan Işık, açılış konuşmasında alınacak kararların Kütahya adına hayırlar getirmesini temenni etti. Başkan Işık “Saygı değer meclis üyelerimiz, birim müdürlerimiz ve basın mensuplarımız. Hepiniz hoş geldiniz” dedi. Başkan Işık, “Belediye Meclis Denetleme Komisyonu üyeleri Süleyman Çankaya, Ercan Mercan, Abdullah Ertekin, Osman Zeybek ve Mustafa Demirtaş tarafından detaylı bir şekilde hazırlanan raporu, meclisimize sundu. Denetleme Komisyonunda yer alan meclis üyelerine hazırladıkları detaylı rapor için teşekkür ediyorum. Komisyonumuz raporunda, belediyemizin 2020 yılı faaliyetlerini raporda gelir gider dengesi açısından mali tablolarına, bütçe gerçekleşeme durumuna, giderlere, ihalelere, gelirlere ve borçlanmalara yer vermişler ve detaylı bir şekilde incelemişlerdir” dedi.

Gündem dışı yapılan konuşmaların ardından gündem maddeleri arasında yer alan İl Mahalli İdareler seçimine kadar görev yapmak üzere Belediye Meclisi 1. ve 2. Başkan Vekili ile meclis katipleri seçimi yapıldı. Yapılan seçimde 1. Başkan Vekili Salih Öden, 2. Başkan Vekili Abdullah Damcı oldu. Katip üyeliklere de Özgür Muslu ve Fuat Gökçe seçildi. Meclis toplantısı 52 gündem maddelerinin görüşülmesi ile sona erdi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1682