3 Aralık 2020 Perşembe

Kütahya Belediye Meclisi, 2. Dönem 9. Olağan Meclis toplantısı, 2 Aralık 2020 tarihinde Belediye Hizmet Binası Meclis Salonunda, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık Başkanlığında gerçekleştirildi.

Belediye Meclisi, 2. Dönem 9. Olağan Meclis toplantısının açılışında konuşan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, toplantının hayırlara vesile olmasını temenni etti. Olağan Meclis toplantısında; Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilen 2021 yılı gelir ve vergi harç tarifesi konusunun müzakeresi, Yenibosna Mahallesi mülkiyeti Kütahya Belediyesine ait 6 bin 402 m²’lik taşınmazın 2886 devlet ihale hükümlerine göre satışa çıkarılması, komisyonlarda görüşülen ve meclise gelen bazı mahallelerdeki imar değişikliği, yine bazı mahallelerde ki dükkanların ön ve yan bahçelerini kullanabilmesi için, ön kapatma talepleri görüşülerek karara bağlandı.

PERSONELE TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLDİ

Toplantıda ayrıca Kütahya Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü Cenaze Hizmetleri Biriminde çalışan personele çalışmalarındaki üstün gayretlerinden dolayı teşekkür belgesi verildi. Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık konuşmasında “Pandemi sürecinde olağan üstü bir çaba ile hemşerilerimize o zor günlerinde hizmet vermek için çalışan tüm personelimize teşekkür ederim. Diğer taraftan 1 Haziran 2019 tarihinden bu yana ücretsiz olarak verdiğimiz cenaze defin ve nakil hizmetlerinin vatandaşlarımız nezdinde büyük bir memnuniyet oluşturduğu geri dönüşlerini yaptığımız en son yüz yüze anket sonuçlarından gördük” dedi.
Cenaze defin ve nakil hizmetlerinde Destek Hizmetleri Müdürü Hakan Kef, Destek Hizmetleri Personeli Hüseyin Turgut, Abdullah Hıtır Süleyman Battal, Aziz Elmas, Kadir Özen, Orhan Göçeri, Bekir Arslan, Yahya Yüksel, Süleyman Fındık, Mustafa Bayırcı, Mahir Coşkun, Abdurrahman Var, Uğur Tuna, Murat Korkmaz, Talha Güngör, Yılmaz Çatal’a Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık tarafından teşekkür belgeleri verildi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1530