27 Kasım 2020 Cuma

Mahalle gezilerine Hamidiye Mahallesi ile devam eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık Hamidiye Mahallesi Muhtar Hüseyin Karataş ile görüşerek istek ve talepleri dinledi.

Hamidiye Mahallesini Belediye Başkan Yardımcıları Salih Özden, Abdullah Damcı ve Ömer Köse ile birlikte ziyaret eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık “Hamidiye Mahalle Muhtarımıza, çalışma arkadaşlarına ve Hamidiyeli hemşerilerime yapılan hizmetlerin hayırlı olmasını diliyorum. Geçen yıl mahallemize bir sağlık ocağı kazandırılması ile ilgili yer tahsisi yapmıştık. Bugünde yaptığımız incelemelerde inşaatın başlamış olmasından ziyadesi ile memnun olduk. Yine Huzurevi Beşikkaya Caddesinin asfaltlanması, Koca Seyid Sokağın asfaltlanması, muhtarlık binamızın çatısının tamiratını bugüne yerine getirdik. 2021 yılı programımızda yapılması gereken talepleri aldık. Özellikle OEDAŞ'ın elektrik kablolarını yer altına alması ile ilgili programı bittikten sonra, asfalt, yol tamiri ve diğer işlemleri yerine getireceğiz. Yine muhtarımızın mahallemizde bir sosyal tesis yapımı talebi var. Onu programımıza alıp yerine getirmeye çalışacağız. Ayrıca Müderris Bahçesinin yeniden değerlendirilmesi konusunda ilgili müdürlüklerimizle görüşüp gereğini yapacağız. Yapılan ve yapılacak olan hizmetler hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

Hamidiye Mahallesi Muhtarı Hüseyin Karataş ise yaptığı konuşmada Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık ve Başkan yardımcılarına mahallelerine yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür etti. Mahallede yapılacak işleri Başkan Işık ile değerlendirdiklerini ifade eden Muhtar Karataş yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür etti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1043