27 Kasım 2020 Cuma

Mahalle ziyaretleri ile vatandaşlarımızın taleplerini yerinde almaya devam eden Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, İshak Seydi Mahallesini ziyaret ederek muhtar Kayar ve mahalle sakinlerini dinledi.
Mahalle ziyaretleri kapsamında İshak Seydi Mahallesini ziyaret eden Başkan Işık mahalle muhtarı Bekir Kayar’dan mahallenin ihtiyaçlarını yerinde inceledi ve eksiklerin bir an önce giderilmesi için çalışmalara başlanacağını söyledi. Başkan Işık ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada “Bugün Kütahya’mızın en yeni mahallesi, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde Kütahya Belediyesine katılan İshak Seydi Mahallemizdeyiz. Muhtarımıza, çalışma ekibine ve mahalle sakinlerine mahallelerine sahip çıktıkları için teşekkür ediyorum. Geçen yıl mahallemizin belediyemize katılımı için gerekli tüm resmi dokümanları gerçekleşti ve şuan resmen mahallemiz. Acil olarak İshak Seydi Mahallemizde taş döşeme işlemlerinin yapılması gereken yerler vardı. Buralardan başladık ve halen çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

MAHALLEMİZİN TALEPLERİNİ ALDIK

Mahalleden gelen taleplerin bir program dahilinde 2021 yılı içinde başlanacağına değinen Başkan Işık “2021 yılı yatırım programımız içerisinde mahallemizin talebi olan doğalgaz, çocuk parkının zenginleştirilmesi, içme suyu şebekesine ilave hat döşenmesi, su deposu yolunun kumlanması, sosyal tesis, toplantı salonun mahalleye kazandırılması, mahalle giriş yolunun genişletilmesi ve asfaltlanması, fosseptik çukurunun yenilenmesi, çamaşırlığın onarımı, fırınların tamiratı, muhtarlık binasının tamiri, arazi yolunun genişletilerek kısaltılması ve sokak levhalarının tamamlanması gibi talepleri aldık. Ayrıca geçmişte açılmış olan sıcak su kuyusu ve soğuk su kaynaklarının şehrin ekonomisine kazandırılması konusunda talepleri var mahallemizin. Bu talepleri bir program dahilinde 2021 yılı içinde başlayacak şekilde yerine getireceğiz” dedi.
İshak Seydi Mahallesi Muhtarı Bekir Kayar ise yaptığı konuşmada Başkan Işık ve ekibine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1091