26 Kasım 2020 Perşembe

Gültepe Mahallesini Başkan Yardımcıları Ömer Köse, Salih Özden, Murat Arık ile birlikte ziyaret eden Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık Mahalle sakinlerinin ve mahalle muhtarı Celal Batmaz’ın taleplerini dinledi.

Her hafta en az 6 mahalleye yaptığı ziyaretlerle mahalle sakinleri ve muhtarların taleplerini yerinde dinleyen ve yapılan hizmetleri inceleyen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, son olarak Gültepe Mahallesini ziyaret etti. Ziyarette Gültepe Mahallesi Muhtarı Celal Batmaz ile birlikte mahallenin taleplerini değerlendiren Başkan Işık “Gültepe Mahallesinde mahalle muhtarımızı, vatandaşlarımızı ve esnaflarımızı ziyaret ettik. Özellikle 2021 yatırım yılı programına alınmasını istedikleri taleplerimizi muhtarımız Celal Batmaz’dan aldık. Geçen yıl mahallemizde ciddi anlamda sıkıntı olan istinat duvarı sorunu vardı. O sorunu çözdük. Bazı sokaklarımızda taş döşeme ve asfalt çalışmalarımız devam ediyor. 2021 yılı için bir park yapımı talepleri oldu mahalle sakinlerimizin. Yine Okçular Federasyonumuzun kullandığı sahanın yanındaki yolun genişletme talebi var. Ayrıca dört beş sokağımızın asfaltlanması talebi var. Yine muhtarımızın, muhtarlık ofisi taleplerini aldık. Bu talepleri en kısa süre içinde gerçekleştirerek mahallemize hizmet etmekten onur duyacağız. Başta mahalle muhtarımız olmak üzere mahalle sakinlerimize Gültepe Mahallemize sahip çıktıkları için teşekkür ediyorum” dedi.

“NE İSTİYORSUNUZ DİYENİ DUYMAMIŞTIK”

Gültepe Mahallesi Muhtarı Celal Batmaz ise yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “ben dördüncü dönem muhtarlığımı yapıyorum. Bugüne kadar makamımıza kadar gelerek ne istiyorsunuz diyeni duymadık. Bu davranışınızdan dolayı mahallem adına teşekkür ediyorum. Yapılan hizmetler için teşekkür ediyoruz. Eksiklerimizi ilettik ve şuan mahalle olarak memnunuz.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 995