25 Kasım 2020 Çarşamba

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık mahalle muhtarları ve mahalle sakinlerinin taleplerini yerinde almak için başlattığı mahalle gezileri Geven Mahallesi ile devam etti.
Mahalle gezileri kapsamında Belediye Başkan Yardımcıları Salih Özden, Murat Arık ve Ömer Köse ile birlikte Geven Mahallesini ziyaret eden Başkan Işık mahalle sakinleri ve Mahalle Muhtarı Ali Güler ile bir araya geldi. Başkan Işık ziyaret sonrası yaptığı açıklamada “Mahalle ziyaretleri kapsamında Geven Mahallemizi ziyaret ettik. Mahalle Muhtarımıza ve Geven sakinlerimize pandemi sürecinde mahallemize sahip çıktıkları ve bize gösterdikleri ev sahipliğinden dolayı teşekkür ediyorum. 2021 çalışma programımızda Geven Mahallemizde yapılacak çalışmalarla ilgili muhtarımızın ve hemşerilerimizin taleplerini aldık. Mahalle içerisinde ve Andız, Geven, İshak Seydi Mahallelerimiz arasında bağlantı yol yapımı, termal suyun bu bölgede etkin olarak değerlendirilmesi, mahalle girişlerine kamera takılması, kavşak düzenlemesi ve en önemlisi de doğalgaz taleplerinin bir an önce yerine getirilmesi konusunda muhtarımızın taleplerini aldık. Bu hizmetlerimizi 2021 yılı içinde bir plan dahilinde mahallemize kazandırmak için çalışacağız. Bugüne kadar yapılanlar ve yapılacak olan hizmetlerin mahallemize ve şehrimize hayırlı olsun diyorum. Emeği geçen belediye çalışanlarımıza da ayrı ayrı tebrik ediyor ve teşekkür ediyorum.

ALİM IŞIK’A İNANIYORUZ

Geven Mahalle Muhtarı Ali Güler ise konuşmasında Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık ve Başkan Yardımcılarına yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür etti. Güler “ Geven Mahallemize ve Kütahya’ya güzel hizmetler yapılacaktır. Başkanımıza bu konuda inanıyoruz. Mahallemiz termal bölge olarak yatırımcılara hazırdır. Termalin turizme kazandırılmasını bekliyoruz” dedi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1181