17 Kasım 2020 Salı

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Kütahya Belediyesi’nin sanayi bölgesinde yürüttüğü üstyapı ve altyapı çalışmalarını inceledi.
Kütahya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’nün yürütmüş olduğu yağmur suyu hattı döşeme ve yol çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, yürütülen çalışmalar hakkında saha ekiplerinden bilgi aldı.
Sanayi esnafları ile sohbet edip onların taleplerini dinleyen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK; “ Değerli hemşehrilerim bugün şehrimizin önemli bölgelerinden birisi olan sanayi sitesindeyiz. Burada asfalt, yağmur suyu hattı ve dükkanların içinden geçen kanalizasyon hatlarının ana hatta bağlanması gibi bazı problemler var. Çalışmalarımızın bir kısmı başladı, bir kısmı da inşallah program dahilinde en kısa zamanda çözülecek. Sanayi esnaflarımıza şehrimize ve sanayimize sahip çıktıkları için ilgili oda başkanlarımız başta olmak üzere tüm esnaflarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.
Ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirten Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı Bayram AKKAYA, Madeni Eşya Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Hüseyin KUŞAN, Marangozlar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet ÇAKIR ile sanayi esnafları Başkan IŞIK’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.
Kütahya Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri, sanayi bölgesinde 1500 m uzunluğunda 1000’lik yağmur suyu hattı döşeme çalışması yapıyor. Ekipler, ayrıca Sanayi bölgesinde yer alan 10. Sokak, 11. Sokak, 12. Sokak, 13. Sokak, 14. Sokak ve Fuatpaşa Mahallesi’nde bulunan Kasırga Sokak, Tabakhane Sokak, Bursa Sokak, Ergenekon Sokak, Kaynak Sokak ile bağlantılı sokaklar 1000 m uzunluğunda 600’lük, 800 m uzunluğunda 400’lük, 1000 m uzunluğunda 300’lük yağmur suyu hattı döşüyor.
Kütahya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ise söz konusu bölgede asfalt hazırlık çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1392