13 Kasım 2020 Cuma

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Dumlupınar Mahallesi Muhtarlığını ziyaret etti.
Mahalle ve esnaf ziyaretlerine ara vermeden devam eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, bu kapsamda mahalle muhtarlığında Dumlupınar Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.
Sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette açıklamalarda bulunan Başkan IŞIK; Bugün son zamanlarda nüfusu hızla büyüyerek 20 bine yaklaşan Dumlupınar Mahallemizdeyiz. Tabi nüfusun artışıyla birlikte söz konusu mahallemizin ihtiyaçları da devam ediyor. Mahalle muhtarımız ve mahalle sakinlerimizin yol, park, sosyal tesis, sokak levhaları, üstyapı çalışması, kanal projemizin biran önce devreye sokulması, otobüs ve pazaryeri gibi taleplerini var. İnşallah programımız dahilinde taleplerin tamamını verdiğimiz söz gereği yerine getireceğiz. Mahalle Muhtarımız başta olmak üzere tüm mahalle sakinlerimize mahallemize sahip çıktıkları için teşekkür ediyorum. Şehrimizi daha yaşanabilir hale getirmek için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Dumlupınar Mahallemizde gerek yol yapımı, gerek yağmur suyu hatlarının ayrıştırılması gerekse asfaltlama gibi birçok çalışmamız oldu. Çalışmalarımızın şehrimiz ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum, ifadelerini kullandı.
Dumlupınar Mahalle Muhtarı Ahmet GÜNGÖR ise, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK’a ziyareti sebebiyle teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.
Ziyarette Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK’a; Belediye Başkan Yardımcıları Salih ÖZDEN, İlyas BAHAR, Abdullah DAMCI, Murat ARIK ile Ömer KÖSE eşlik etti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1048